Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również zostałem oszukany przez firme Wer Projekt chyba nowa postać oprócz pani bo Pan Michał . W razie zbiorowego pozwu LLatkowski543@interia.pl woj. podkarpackie
Ostatnio edytowany 22 lipca 2013 r. o 11:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak  Pan Michał to wspólnik Pani Agnieszki K.
Ostatnio edytowany 22 lipca 2013 r. o 11:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, także zostałem oszukany przez WER PROJRKT Sp. z O.O. Katowice. Przestrzegam przed współpracą. Jeżeli ktoś z Państwa odzyskał od nich pieniądze, proszę podzielić się tą informacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to pieknie.tez zostalem oszukany.czy ktos na tym forum jest w stanie mi pomoc???moj nr tel.606705584
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma obecnie nazywa się Spectrum spółka z.o.o i mieści się przy ul.Raciborskiej 48/10 w Katowicach, z tego co widzę, to nazwa zmienia się co mniej więcej trzy miesiące. Poza tym, aby być bardziej świętym od papieża usuwają negatywne komentarze z Internetu, wystawiane choćby na forach internetowych, więc ciężko jest zasięgnąć opinii co do ich konkretnej przeszłości. (Usuwanie negatywnych komentarzy było także "produktem" Wer Project)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie się przyłączę do jakiejś akcji odzyskiwania pieniędzy i ukarania pani Agnieszki K.. Do mnie dzwonił pan Tomasz B. (tak się przedstawił) podał nr telefonu: 725327942 oraz 032 7028759 Naciągnęli mnie na 239 PLN i dostałam pocztą jakieś nic nie warte informacje - publikacja "vademecum polskiego przedsiębiorcy", przy czym miało to być spotkanie z konsultantem i sformułowanie wniosku... PROSZĘ NA NICH UWAŻAĆ!!!
ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie się przyłączę do jakiejś akcji odzyskiwania pieniędzy i ukarania pani Agnieszki K.. Do mnie dzwonił pan Tomasz B. (tak się przedstawił) podał nr telefonu: 725327942 oraz 032 7028759 Naciągnęli mnie na 239 PLN i dostałam pocztą jakieś nic nie warte informacje - publikacja "vademecum polskiego przedsiębiorcy", przy czym miało to być spotkanie z konsultantem i sformułowanie wniosku... PROSZĘ NA NICH UWAŻAĆ!!!
ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich oszukanych !! Jest kilka takich firm co oszukuja ...wysyłaja płyty i broszury i takie tam ..., ale nie mozna łączyc tych roznych firm gdyz kazda jest inna i nie kazda oszukuje Ja otrzymałam przesyłke z win-project i jest kontakt na doradce , dzwonilam i Pan sie ze mna umowił na spotkanie !!! nie wiem co inne obiecuja ale ta jest ok , nie kazdy oszukuje :)
ja tez dostałam przesyłkę od wer projekt i nie ma tam żadnego namiaru na doradce  a w presyłce jest broszurka. to zwykli oszuści .jak masz kontakt do takiego doradcy to proszę napisz numer tlefonu żeby wszyscy mogli którzy czują się poszkodowani mogli się z nim skontaktować przecież o to wszystkim tu piszącym chodzi.Uważam że pracujesz w tej firmie i dlatego tak napisałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie również oszukali. Zero kontaktu. Przez telefon Pani bardzo mile zachęcała do współpracy. Piszmy pozew zbiorowy ! podaje tel jakby ktoś miał jakieś info - 696953898
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dałam się nabrać taka sama bajka o przygotowaniu wniosku przez doradcę przesyłka za pobraniem 245 zł a w środku broszurka bez numerów telefonów do doradcy. telefony milczą. e-mail podany na fakturze nie istnieje. Idę z tym na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne zdjęcia : http://daa.pl/jpe69  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa     APEL uwaga klienci bsk service konrad badowski   ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z APELEM O OSTROŻNOŚĆ PRZED FIRMĄ KONRAD BADOWSKI BSK SERVICE UL GÓRCZEWSKA 53 BUD 2 WARSZAWA! ZARZĄDAJCIE NATYCHMIAST ZWROTU WASZYCH DOKUMENTÓW KTÓRE BADOWSKI ZAWSZE ŻĄDA DO PODPISYWANIA UMOWY O WSPÓŁPRACĘ!!! NASZE DANE OTRZYMAŁ TYLKO BADOWSKI NASTĘPNIE ZADZWONIŁA DO NAS OSZUSTKA NIŻEJ PODAWAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ WŁAŚCICIELKI FIRMY I PODAŁA SZCZEGÓŁOWE DANE SZEFOWEJ! KTÓRE W POLSCE POSIADAŁ TYLKO KONRAD BADOWSKI! OSZUSTKA CHCIAŁA WYŁUDZIĆ OD WŁAŚCICIELKI PIENIĄDZE!!! czytaj niżej- zgłosiliśmy do prawników to zajście! UWAGA NA OSZUSTKĘ.ZADZWONIŁA DO FIRMY KTÓREJ WŁAŚCICIEL JEST OBCKRAJOWCEM I PODAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ Z POLSKI I POWIEDZIAŁA ŻE MA PROBLEMY FINANSOWE!!!TO JEJ TEL 694556549 KOBIETA OKOŁO 45/45 ROKU ŻYCIE PO GŁOSIE MOŻNA ROZPOZNAĆ ŻE TO WYRACHOWANA OSZUSTKA!!! od razu wiedzieliśmy że tylko konrad badowski mógł udzielić oszustce takich informacji!!! APELUJEMY DO FIRMY ABY NIGDY NIE DAWAĆ ŻADNYCH KOPI DOKUMENTÓW ZAŁOŻYCIELSKICH FIRM ,TAM WIDNIEJĄ DANE KAŻDEGO PRZEDSIĘBIORCY ORAZ ADRESY ZAMELDOWANIA DATY URODZENIA ITD!!! JEŻELI JESTEŚCIE KLIENTAMI NATYCHMIAST ZARZADAJCIE ZWROTU DOKUMENTÓW ORAZ ZGŁOŚCIE SPRAWĘ NA POLICJĘ ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO....W CHWILI KIEDY POJAWIĄ SIĘ INNE PROBLEMY BĘDZIE ZA PÓŻNO NA ZASTRZEŻENIE DOKUMENTACJI!!!!! RÓWNIEŻ APELUJEMY DO KLIENTÓW BYŁEJ FIRMY TELEKURIER !!! TELEKURIER JUŻ ZBANKRUTOWAŁ ALE SĄ W POSIADANIU WIELU DOKUMENTACJI BYŁYCH KLIENTÓW !!! TELEKURIER I BSK SERVICE WSPÓŁPRACUJĄ RAZEM I DLATEGO Z NIEJAWNYCH ŻRÓDEŁ WIEMY ŻE FIRMA KURIERSKA TELEKURIER PODRABIAŁA DOKUMENTY I TO JEST DOWÓD NA TO ŻE RAZEM DZIAŁAJĄ!!! APELUJEMY RÓWNIEŻ DO PRACOWNIKÓW TYCH FIRM ABY ZASTRZEGLI SWOJE DANE OSOBOWE NA POLICJI! JEŻELI KTOŚ DAŁ TYM FIRMOM KOPIĘ DOWODU OSOBISTEGO TO POWINIEN NATYCHMIAST ZARZĄDAĆ ZWROTU ORAZ OŚWIADCZENIA ŻE ZOSTAWIŁ TAM KOPIE DOWODU, W PRZYPADKU KIEDY DOJDZIE DO WYKORZYSTANIA DANYCH DO CELÓW PRZESTĘPCZYCH BĘDZIE JUŻ ZA PÓŻNO NA ZGŁASZANIE NA POLICJI.! MY MAMY DOWÓD NA TO ŻE KONRAD BADOWSKI POSŁUŻYŁ SIĘ NASZYMI DANYMI ORAZ ŻE PODPISUJĘ SIĘ ZA KOGOŚ INNEGO I WYSYŁA EMAILE JAKO INNA OSOBA!!! UWAŻAJCIE !!!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...